Duyurular

Ticari Etik Üye İlkeleri Kabul Sözleşmesi

Beher Sağlık Hizmetleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile ‘’Ticari Etik Üye İlkeleri Kabul Sözleşmesi’’ yapmış, ‘’Etik Üye’’ unvanını almaya 14.12.2020 tarihinde hak kazanmıştır.

ARGENT Cerrahi Aletler ve Motor Sistemleri

1 mayıs 2019 tarihi itibariyle, ARGENT Cerrahi Aletler ve Motor Sistemleri’nin Akdeniz Bölge Bayisi olarak hizmete başlamış bulunuyoruz. Not: Ürünlerimiz %100 Yerli Üretimdir.

ECOLAB’dan Hastane Dezenfektan Grubu

Subat 2019 itibari ile Afyon, Antalya, Burdur, Denizli, Isparta, Muğla şehirleri için ECOLAB hastane dezenfektan grubu yetkili bayilik alınmıştır.

ChemShow Eurasia

Chem Show Eurasia 2018: Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı’nda standımızda Sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

ChemShow Eurasia

Temmuz ayında ihracatını bir önceki yıla göre yüzde 24,25 arttıran ve en çok ihracat yapan üçüncü sektör olarak dikkatleri üzerine çeken kimya sektörü, 8-10 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Kimya Fuarları TURKCHEM 2018 çatısı altındaki ChemShow Eurasia, ChemLab Eurasia ve ChemTech Eurasia ile yeni uluslararası pazarlara açılmaya hazırlanıyor.

İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Kimya Fuarları TURKCHEM 2018’in yeni konseptiyle katılımcı ve ziyaretçilerine daha verimli bir fuar deneyimi yaşatmaya hazırlandığını belirten Artkim Fuarcılık Genel Direktörü Cengiz YAMAN, ”TURKCHEM 2018, Türkiye ve EMEA Bölgesi’nin en geniş kapsamlı kimya platformu. Bu yıl 20 ülkeden 300 doğrudan katılımcı ile 1.000’in üzerinde firma ve firma temsilciği ve 70 ülkeden 12.000’i aşkın profesyonel ziyaretçiyi 3 gün süreyle aynı çatı altında buluşturacağız. Katılımcı ve ziyaretçilerimize ihracat fırsatları sunarken, kimya sektöründeki en son yeniliklere ve sorunlara dikkat çeken etkinliklere evsahipliği yağacağız” dedi.

Antalya Şubemiz Açılmıştır.

1 kasım itibari ile Muratpaşa Antalyada Açılan Subemiz ile Beher Kimya, kimyasal madde ithalatı, ihracatı, depolaması ve satışı yaparak büyüyor.

Adres: Yenigün Mah. Mevlana Cad. No:54/A Midtown Plaza A blok Kat:2 Muratpaşa – Antalya

Tel: +90 (242) 502 46 10

Eposta sube@beherkimya.com

Meduka Dusseldorf 2019

Meduka Dusseldorf 2019 Fuarına katılım sağladık.